Na titulní straně lednového Playboye pózuje Playmate Marie Langerová

14.12.2022

Právě vychází lednový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Playmate Marie - novodobá Afrodita.

Jako Afrodita, z mořské pěny zrozená, se rodí i nová Playmate

Marie je mladá, cílevědomá, sexy žena, která ví, co chce. Zbožňuje driftování a k tomu by se ráda vznesla mezi hvězdné osobnosti českého showbyznysu. 

"Když jsem byla oslovena, abych se stala novou Playmate, neváhala jsem ani minutu," svěřila se Marie. 

Plní se jí tak jeden z jejích tajných snů. S Marií jsme se vrátili do míst, odkud pochází starověká řecká bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky - na Kypr. "Focení na Kypru překonalo mé představy. Naprosto jsem si tento ostrov zamilovala. A určitě se budu vracet znovu a znovu. Ty magické východy a západy slunce stojí za to. Stejně tak i pláže a průzračně čisté moře," pronesla s nadšením Marie a dodala: 

"Když jsem se dozvěděla o koncepci focení, řekla jsem si: Jo, ztvárnit ,Afroditu 21. století' je pro mě velká čest, výzva a zároveň zodpovědnost. Už jen kvůli tomu, kdo Afrodita byla..."

Během tří dnů vznikly pod taktovkou fotografa Petra Mihleho úchvatné snímky s podtitulem Afrodita z Hot Peppers. Právě v tomto klubu Marie pracuje na pozici barmanky. Lednové vydání dále nabízí rozhovor s Liborem Votrubou - organizátorem vánočních trhů a na dvacet otázek odpovídá Karel Rada, který vede od roku 2017 českou ženskou fotbalovou reprezentaci. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Lednové číslo Playboye je v prodeji od 15. prosince 2022.

Zdroj: TZ Playpress

Zpracovala: Andrea Ježková