Na titulní straně listopadového Playboye pózuje Olga Lounová jako vůbec první v době očekávání potomka

13.11.2022

Na titulní straně listopadového Playboye kraluje těhotná Olga Lounová. 

Olga Lounová je česká populární zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye. Jako vůbec první v historii českého Playboye pózuje na titulní straně v době očekávání potomka.

"Pózovat na titulní straně Playboy magazínu je pro mě ctí," řekla Olga a dodala: "Jsem hrdá na to, že jsem první ženou v České republice, která v těhotenství pózuje pro Playboy. Pro ženu je to nádherné období a jsem ráda, že se o ten krásný dar mohu podělit se čtenáři."

Během jednoho dne, kdy deštivé přeháňky střídaly sluneční svit, vznikly pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy úchvatné snímky s podtitulem Smyslná, těhotná a stále sexy...

"S výsledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře a budou pro něj inspirací, jak lze ztvárnit fotografie ženy v pokročilém stadiu těhotenství a zachovat její sex-appeal. Žena se může cítit sexy i v těhotenství. Její tělo, přirozené změny ani sex nemusí byt tabu, ale naopak. Vždyť je to vlastně oslava života. Těhotenství je nejpřirozenější věc. Nebojme si ho vychutnat a užít."

Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že Olžiny křivky jsou zkrátka dokonalé i s těhotenským bříškem.

Listopadové vydání dále nabízí rozhovor s Romanem Šmuclerem a na 20 otázek odpovídá Honza Dědek.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Listopadové číslo Playboye je v prodeji od 20. října 2022.