Natálie Grossová si nechala zvětšit rty

25.03.2023

I když patří Natálie Grossová patří mezi krásky současné generace, přesto se ocitla na lehátku kliniky estetické medicíny s cílem nechat si zvětšit rty. Nešlo však o skutečný zákrok. Celá událost se odehrála v rámci dotáček celovečerního filmu SUPERŽENA režisérky Evy Toulové, které probíhaly na estetické klinice ABClinic v Praze.

Dlouho připravovaný snímek, který se věnuje postavení moderní ženy ve společnosti, završil natáčení scénami záběrů estetických úprav, které jsou v ženském světě velkým tématem. 

"Filmem jsme se snažili nahlížet na ženu z různých úhlů a požadavků společnosti, jedním z nich je samozřejmě krása. Očekává se, že budeme krásné v každé situaci a nejlépe navěky a možnosti, jaké estetické kliniky nabízejí, jsou neuvěřitelné!" uvedla k natáčení režisérka Eva Toulová, která hraje ve filmu Natálčinu sestru.

Na konto mladé herečky a zpěvačky pěla tvůrkyně samou chválu: "Natálku obdivuju, protože nám na plac přijela čerstvě po dovolené v Miami a kromě toho, že měla velký jet lag, tak jí děsí injekce. Takže scéna zvětšování rtů pro ni byla taková malá noční můra, byť bylo vše jen jako." zmínila režisérka. 

Dále se v rámci obsazení filmu mohou diváci těšit na Matouše Rumla, Igora Bareše, Jitku Sedláčkovou, Olgu Lounovou nebo hvězdy stand up komedie v čele s Adélou Elbel. Snímek, který vzniká pod produkční společností Copperfilm, bude v kinech k vidění už letos.

Zdroj: TZ Copperfilm

Foto: Elen Yermachenko

Zpracovala: Andrea Ježková