,,Nebojte se vystoupit ze svého stínu a jít za svým snem." Říká vítězka kategorie Miss Internet a fitness trenérka Dominika Horáková

30.05.2023

Co chystá krásná fitness trenérka Dominika Horáková? Dozvíte se v rozhovoru.

Z jaké poslední události máte radost? 

Velkou radost mi udělala účast v Miss Fitness, kde jsem si odnesla první místo v kategorii Miss Internet!

Jak náročné bylo dostat se až k tomuto bodu ve vašem životě?

Bylo to vlastně nečekané. Ráda jsem se vždy na Miss koukala, to ano, ale s mými 159 centimetry a tetováním na těle by mě nenapadlo, že se v takové soutěži kdy objevím!

Jak vás tato zkušenost obohatila?

Tahle soutěž mi přinesla spoustu nových kamarádek! Ze začátku jsem se bála, že holky pojedou "přes mrtvoly" kvůli korunce, ale spletla jsem se. Vytvořily jsme si mezi sebou opravdu silné pouto a navzájem jsme se podporovaly, což je u tak velkého kolektivu holek opravdu unikátním jevem (smích).

Jaká silná a inspirující osobnost vám pomohla překonat překážky?

Rozhodně můj přítel Vašek! Pomohl mi dát dohromady volnou disciplínu, kde jsme s ještě jednou účastnicí Miss předvedly exhibiční zápas v MMA (Vašek toho byl dokonce součástí), zároveň mě podporoval velmi i psychicky. Jsem šílený trémista!

Komu ze sponzorů či obchodních partnerů chcete poděkovat za podporu?

Velké díky patří všem sponzorům, kteří podporovali Miss Fitness.

Jaký máte vzkaz pro ostatní, kteří vás chtějí následovat? Jak na to? Jak začít?

Chtěla bych vzkázat všem holkám, které si netroufají přihlásit se: zahoďte obavy a jděte do toho po hlavě. Hlavní je, si celou tu cestu od castingu, přes focení, soustředění až po finále pořádně užít!

Není důležité zvítězit ale zúčastnit se. Souhlasíte s tímto rčením?

Určitě. Nejkrásnější byla cesta, kterou jsme si společně s holkami prošly! Výhra Miss Internet už byla opravdu jen takovou třešničkou na dortu (úsměv).

Co vás v současné době nejvíc živí?

V současné době se naplno věnuji práci osobní trenérky v Top Fitness XXL. Je skvělé, že moje hobby se postupem času stalo i mou prací!

Jakou roli ve vašem životě hrají sociální sítě?

Velkou. Díky sociálním sítím si ke mě našlo cestu hodně lidí, kteří nebyli spokojeni se svou postavou a svým životním stylem.

Čím si umíte udělat radost? Co vás potěší?

Jídlem! Já i můj partner MILUJEME jídlo, ale opravdu! Neznám jiný pár, který by se tak vyžíval v jídle a gastronomii jako my! Vašek je výborný kuchař (což moc lidí asi neví). Jak se říká, láska prochází žaludkem, a tak přesně to bylo u nás. Jednou mě překvapil degustační večeří složenou z mých oblíbených jídel, kterou sám uvařil, no a od té doby mě má na krku (smích).

Jakou elektroniku považujete v cestě za úspěchem za nezbytnou? Notebook, počítač, chytrý telefon? Máte nějakou oblíbenou značku?

Já osobně používám jen mobil, který, myslím si, zvládne úplně vše.


REKLAMA

Repasované počítače, notebooky a telefony za skvělé ceny najdete v e-shopu https://www.c-c.cz.


Jaká je vaše představa ideálního bydlení?

Ideální bydlení si představuji někde v přírodě, kde je klid. Rozhodně ne ve velkoměstě!

Jaké zajímavé místo doporučujete čtenářům navštívit a proč?

Nemusíte jezdit po drahých, luxusních dovolených, aby jste byli šťastní. Vezměte svou maminku, babičku nebo třeba kamarádku/kamaráda a zajděte si do přírody, najděte si čas NA SEBE. Tyhle vzpomínky Vám už nikdy nikdo nevezme. 

Co plánujete v blízké době? Nový projekt? Nové nápady?

Momentálně pracuji na mém, myslím si, životním projektu. Bude to aplikace na cvičení pro lidi, kteří si například osobního trenéra nemůžou dovolit, jak po finanční stránce nebo po stránce časové. Nechci ještě moc prozrazovat, ale šíleně se těším, že budu moci pomáhat dalším a dalším lidem!

Jaký je váš závěrečný vzkaz čtenářům?

Nebojte se vystoupit ze svého stínu a jít za svým snem. Každá cesta má cíl.

Web: www.dominikahorakova.cz

Instagram: horakovadominikaa

Foto: osobní archiv Dominiky Horákové

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková