Nepropásni setkání s youtubery Nakashim, Moonem, Tarym na nové prodejně RealGeek.cz v Praze!

13.04.2023

Chystá se něco velkého! Přijďte oslavit nový začátek pražské prodejny youtuberského a streamerského merche RealGeek.cz na Opening Week. Tento týden plný akcí a setkání s oblíbenými tvůrci vás nejen potěší, ale můžete získat i hodnotné dárky ke svým nákupům.

Prodejna RealGeek.cz ve zcela novém kabátku

Pokud jste fanouškem youtuberského a streamerského obsahu, rozhodně neváhejte navštívit nově otevřenou prodejnu merche v centru Prahy! Obchod RealGeek.cz prošel nedávno velkou proměnou a nyní nabízí ještě víc než dříve. A aby se oslava nového začátku náležitě zapsala do vaší paměti, je pro vás připraven Opening Week - týden plný úžasných akcí a setkání s vašimi oblíbenými tvůrci. Sledujte Instagram @realgeekcz, ať nepropásnete nejnovější informace.

Dárečky i setkání se známými youtubery

Opening Week se bude konat od 17.4. do 21.4. a bude plný autogramiád a setkání s populárními tvůrci. Nejenže se budete moci setkat s některými z vašich oblíbených youtuberů, ale ke každému nákupu merche také získáte hodnotný dárek. Navíc v průběhu týdne budou probíhat speciální akce, při kterých získáte k nákupu určitých produktů něco navíc!

V první den Opening Weeku, tedy 17.4., bude v prodejně přítomen youtuber Moon, se kterým se budete moci setkat a nechat si podepsat jeho merch. Podobně tomu bude i druhý den, kdy bude v prodejně hostovat youtuber Nakashi. 

Speciální akce pak proběhne ve středu 19.4., kdy ke každému zakoupenému triku dostanete zdarma náhodné triko a ke každé koupené mikině zase zdarma náhodnou mikinu. Ve čtvrtek 20.4. se v prodejně objeví youtuber Tarym a v pátek 21.4. bude poslední speciální akce, při které opět získáte zdarma triko nebo mikinu ke každému nákupu určitého produktu.

Přehled akcí:

  • 17.4. Autogramiáda a setkání s Moonem od 15:00
  • 18.4. Autogramiáda a setkání s Nakashim od 15:00
  • 19.4. Speciální akce1+1 ZDARMA: ke každému zakoupenému triku dostanete zdarma náhodné triko a ke každé koupené mikině zase zdarma náhodnou mikinu.
  • 20.4. Autogramiáda a setkání s Tarym od 15:00
  • 21.4. Speciální akce1+1 ZDARMA: ke každému zakoupenému triku dostanete zdarma náhodné triko a ke každé koupené mikině zase zdarma náhodnou mikinu.

Abyste nezmeškali žádnou z akcí, sledujte Instagram @realgeekcz, kde budou průběžně zveřejněny další informace o akcích a časech konání. 

Užijete si týden plný zábavy v krásné nové prodejně, udělejte si radost nákupem a setkejte se s vaším oblíbeným tvůrcem!

Zdroj: Real Geek

Foto: FB Real Geek

Zpracovala: Andrea Ježková