Než se Hanka Mašlíková pustí do světa realit, představila finalisty Muže roku 2023

10.06.2023

Ne zrovna v dobré kondici dorazila modelka a moderátorka Hanka Reinders Mašlíková na tiskovou konferenci soutěže Muž roku 2023. Chraptěla a ztrácela hlas a přiznala, že letošní rok jí zrovna zdravotně moc nesedí.

"S nemocemi bojuji poslední dobou každou chvíli. Měla jsem nedávno silný zánět ledvin, poměrně vysoké horečky a zimnici, a když jsem se jakž tak dala do kupy, přišla jsem o hlas v Divadle Pavla Kožíška, kde hraji. Nevím, co se děje," postěžovala si Hana Mašlíková.Ani zdravotní handicap Haně nezabránil, aby omrkla sympatické finalisty letošního ročníku Muže roku

"Ideál ve dvaceti je úplně jiný, než když je člověku čtyřicet. Vždycky jsem chtěla mít zábavného muže, aby měl všeobecný rozhled, a aby nebyl sobec. Takového chlapa mám doma. A to bych asi očekávala od ideálního Muže roku."

Hana Mašlíková si splnila svůj velký sen, vždycky se zajímala o reality a nyní úspěšně složila státní makléřskou zkoušku. "Je to pestrá práce, komunikace s lidmi, prožívám s nimi tak zásadní krok, jako je nákup nebo prodej nemovitosti, vždycky je za tím nějaký lidský příběh, někdy lehčí, někdy těžší. Teď mě čeká první samostatná práce, tak doufám, že se klientům domek bude líbit. Ale moje práce není o jenom kšeftu, je to dlouhodobá práce, chci, aby lidé byli spokojení, opakovaně se na mne obraceli, předávali reference dál a v tom vidím základ úspěšné kariéry," uvedla Hana Mašlíková.

Tisková konference soutěže Muž roku 2023 se konala v reprezentačních prostorách Pojišťovny VZP, a.s. v Lazarské ulici a Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva této významné instituce byla nadšená. 

"Zúčastnila jsem se castingů a spíše než svaly jsem hodnotila verbální projev. Byla jsem mile překvapená, že pánové nejen dobře vypadají, ale také něco umí a bystře a inteligentně reagují. A protože vybraní finalisté mají srdce na pravém místě, těším se, až je uvidím na našich charitativních bězích PVZP FénixRun, kde společně vyběhneme pro dobrou věc."

Prezident soutěže David Novotný je spokojený. Je rád, že soutěž mohl opřít o významné sponzory. "Jsem nesmírně vděčný a pyšný, že soutěž podporuje velká Pojišťovna VZP, a.s. a že jsem mohl spojit síly s obchodními partnery, s kterými mám dlouhodobě navázanou spolupráci. Kluci se ukážou v oblecích prostějovské firmy Koutný, ve volnočasovém oblečení z C&A, navléknou spodní prádlo firmy Trenýrkárna značky Styx, přívěšky máme od ryjeme.cz. Moc děkuji i ostatním za podporu. Nezapomeneme také na Nadační fond Šťastná hvězda. Doufám, že se letošní ročník bude líbit a všichni si z něj odnesou jen ty nejlepší vzpomínky," uvedl David Novotný a pozval účastníky, mezi nimiž byli Jitka Sedláčková, Kateřina Macháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Žilková, Peter Pecha, Denisa Pfauserová, jednatelka společnosti Knihy Dobrovský Petra Dobrovská, Michaela Nosková, Dominik Chabr, Lucia Sosna, Lukáš Veitl, Tomáš Magnusek, Michaela Dolinová, Vojta Urban, Betty Minaříková, Jitka Kocurová, Olinka Rumlová a další, na finále soutěže Muž roku 2023, které se koná 25. srpna v Náchodě.

Moderátorka Lenka Špillarová představila finálovou dvanáctku sympatických finalistů a jsou to:

 • 1. Jan Černohorský, podnikatel, 23 let, Nové Strašecí
 • 2. Matteo Lucano, student, 23 let Kralupy nad Vltavou
 • 3. Alexandros Panayi, zubní lékař, 26 let, Praha
 • 4. Lukáš Kupkovič, fitness trenér, 22 let, Praha
 • 5. Jan Koželuh, řízení projektů ve stavebnictví, 33 let, Praha
 • 6. Jan Legát, hlavní stavbyvedoucí, 23 let, Praha
 • 7. Rostislav Procházka, administrativní pracovník, 22 let, Znojmo
 • 8. Tomáš Hruška, Referent obchodního oddělení lesní techniky 23 let, Benešov
 • 9. Stefanos Panayi, student, 22 let, Praha
 • 10. Josef Jakab, mediální poradce, 26 let, Praha
 • 11. Dominik Neoral, obchodní ředitel, 32 let, Kralice na Hané
 • 12. František Knobloch, holistický poradce Elite Medical a student, 23 let, Hostivice.

Autor: David Novotný

Zpracovala: Andrea Ježková