Olomoucké osobnosti se spojily za účelem dobré věci. Nafotily charitativní kalendář pro Klokánek

05.05.2023

V Olomouckém kraji se spojili podnikatelé a známé osobnosti, aby pomohli dětem v nouzi. Focení charitativního kalendáře pro Klokánek propojilo elegantní a pohodlný styl značky NFS Collection se sportovním stylem majitele klubu SMASH GYM Olomouc.

Focení charitativního kalendáře pro Olomoucký Klokánek spojilo v sobě nejen krásu a eleganci, ale také podporu a dobročinnost. Kalendář, který se objeví na trhu v září 2023, bude obsahovat fotografie známých osobností Olomouckého kraje, které byly zachyceny v módní kolekci NFS Collection. Šedý teplákový oblek, který můžete vidět na fotografii níže, vzhledem teplákovému materiálu přináší zákazníkům vysoký komfort a pohodlí. Oblek je také oblíbeným kouskem majitele klubu SMASH GYM Olomouc Michala Prstky, kterému to na fotografiích velmi sluší.

Klub Klokánek pomáhá opuštěným dětem

Nicméně nebyla to jen móda, která na focení dominovala. Místo toho, aby se osobnosti Olomouckého kraje zaměřily pouze na propagaci samotného kalendáře, rozhodly se také podpořit dobrou věc. Charitativní kalendář bude výrazně podporovat Olomoucký Klokánek, což je nezisková organizace, která poskytuje péči o děti bez rodičů či opuštěných dětí.

Majitelka e-shopu Nfstore.cz na focení oblékla nádherné společenské šaty z dílny její maminky Šárky Ordošové. Šaty zdůraznily oslnivou krásu Natálie Ordoš a dodaly další rozměr celému focení.

O Nfstore.cz

Oblíbený e-shop Nfstore.cz se specializuje na prodej moderního oblečení a pohodlného streetwearu. Na svých stránkách nabízí širokou škálu oblečení, obuvi a doplňků od populárních značek jako například Adidas, Nike, Puma, Vans, Carhartt WIP, The North Face a mnoho dalších. Kromě klasických kousků jako jsou trička, mikiny, bundy, džíny a tenisky, si zákazníci mohou vybrat také z bohaté nabídky limitovaných edic a exkluzivních kolekcí. E-shop drží krok s aktuálními trendy, a také nabízí rychlé a spolehlivé doručení a kvalitní zákaznickou podporu. 

Zdroj: IG nfstore.cz

Zpracovala: Andrea Ježková