Olympijská merchandisingová kolekce nově v prodeji na SportTown.cz

05.05.2023

Česká společnost ALPINE PRO v roce 2021 slavnostně otevřela nový on-line prodejní kanál SportTown.cz, který se v letošním roce stal dodavatelem Českého olympijského týmu. Od května roku 2023 exkluzivně nabízí sportovním fanouškům unikátní olympijskou merchandisingovou kolekci.

Olympijská kolekce

Cílem společnosti ALPINE PRO jako oficiálního partnera Českého olympijského týmu bylo vytvořit sportovní kolekci oblečení a doplňků, která bude k dispozici také mezi jednotlivými ročníky olympijských her. Jedná se o sportovní a funkční oblečení v barvách české trikolóry

Trička, mikiny, kalhoty, cestovní taška a další doplňky, které využívají sportovci, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vycházejí z osvědčených modelů předešlých olympijských kolekcí a úspěšných modelů kolekcí ALPINE PRO. Oblečení je vhodné jak na běžné nošení, tak i na sportovní aktivity, a to zejména díky použitým funkčním materiálům a pohodlným střihům. Tato kolekce je již nyní k dispozici na sporttown.cz a také na alpinepro.cz.

Kateřina Emmons a Jiří Přívratský

Trojnásobná olympijská medailistka a vítězka her z Pekingu 2008 ve vzduchové pušce Kateřina Emmons, spolu s dalším puškařem Jiřím Přívratským, jsou ambasadory této olympijské merchandisingové kolekce. Puškař Jiří Přívratský získal na nedávném Světovém poháru v Peru zlato a bronz a zastupuje současnou generaci sportovců a možných budoucích olympijských nadějí.

"Nadčasová kolekce totiž bude součástí oblečení výprav na akce jako jsou Evropské hry, Olympijské hry mládeže, Evropské olympijské festivaly mládeže a další. Nabízí tak dlouhodobé propojení fanoušků se sportovci a Českým olympijským týmem," říká Zoran Bartek, marketingový ředitel ČOV.

Součástí dlouhodobé kolekce jsou trička, mikiny, legíny, kalhoty, kraťasy, čepice, ale i cestovní tašky. Stylové oblečení a další výrobky české společnosti ALPINE PRO v národních barvách jsou dostupné na novém oficiálním prodejním kanále Českého olympijského týmu sporttown.cz.

"Olympijskou merchandisingovou kolekci jsme intenzivně připravovali více než rok a jsme rádi, že se nám ji nyní povedlo probudit k životu.," říká Michal Sochor, produktový manager ALPINE PRO.

Limitovaná Maappi kolekce jako připomínka českých úspěchů

Fandíte českým sportovcům? Už brzy si největší české olympijské úspěchy budete moci připomenout díky limitované kolekci oblečení se speciální mapou českých olympijských vítězů od Matěje Hoška. Matěj, alias Maappi, se narodil s poruchou autistického spektra.

Vždy ho fascinovaly dopravní mapy a veřejná doprava a také jejich spletitost, zároveň přesnost i logika. Ke třicátému výročí vzniku České republiky vytvořil medailovou mapu, která propojuje všech 29 českých olympijských vítězství.

Svou tvorbou upozorňuje na možnost zapojit i děti s touto poruchou do běžného života a pomáhá ostatním lidem s hendikepem. Limitovaná část Maappi kolekce Českého olympijského týmu od ALPINE PRO navíc pomůže sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. Část výtěžku totiž získá Česká olympijská nadace. 

Z prodeje každého trička a mikiny s unikátním designem od Maappi získá 100 korun Česká olympijská nadace. Ta pomáhá sportovat dětem, kterým scházejí peníze na příspěvky, soustředění či základní sportovní vybavení – ať už jde o děti samoživitelů nebo z rodin v nouzi, v pěstounské péči či z dětských domovů.

"V současné době nám žádostí o příspěvky přibývá. Přitom často stačí jen pár stovek korun, aby dítě mohlo zůstat u sportu, kterému se rádo věnuje," říká trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný, prezident České olympijské nadace.

Limitovaná kolekce ALPINE PRO a Maappi bude k dispozici koncem května.

Olympijská kolekce exkluzivně na sporttown.cz a alpinepro.cz

Česká společnost ALPINE PRO je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu již od roku 2009. Od května roku 2023 exkluzivně nabízí sportovním fanouškům unikátní Olympijskou merchandisingovou kolekci na sporttown.cz a alpinepro.cz.

Zde se také můžete těšit na limitovanou kolekci ALPINE PRO a Maappi kolekci a také na připravovanou kolekci vztahující se k nadcházejícím olympijským hrám v Paříži 2024.

Zdroj: TZ Alpine Pro

Zpracovala: Andrea Ježková