Parfémy od známých celebrit: Které si našly oblibu mezi lidmi?

28.12.2023

O tom, že celebrity jsou značkami samy o sobě, není pochyb. Pod svým jménem často rozjíždějí byznys s oblečením, kosmetikou či parfémy. Jedním z prvních parfémů slavných je vůně White Diamonds od Elizabeth Taylor, která byla uvedena na trh v roce 1991. Vůně celebrit si získaly svou oblibu téměř okamžitě a dodnes se parfumerie plní novinkami z dílen slavných.       

Vůně s rukopisem vaší oblíbené herečky či zpěváka

Parfémy celebrit nejsou určeny jen pro fanoušky, našly si své zákazníky mezi širší veřejností, kterou třeba neoslní samotné jméno na flakonku, ale přímo omamná vůně. Mnozí tak ani netuší, že parfémová voda, kterou se voní, pochází z dílny nějaké celebrity. Které parfémy celebrit jsou nejoblíbenější a čím jsou zajímavé?

Britney Spears – Curious

Už od roku 2004 je k dostání "Curious", jeden z prvních parfémů od Britney, který si okamžitě získal oblibu díky své svěží květinové vůni.

Sarah Jessica Parker – Lovely

Tato vůně, která byla představena v roce 2005, kombinuje květinové a dřevité tóny. Svou sofistikovaností a elegancí nejen vystihuje samotnou herečku, ale také její seriálové alter ego Carrie Bradshaw.

Rihanna – Reb'l fleur

Parfém, který kombinuje tóny květin, ovoce a vanilky, a okouzluje svou smyslností. A Rihanně v roce 2010 otevřel dveře do světa kosmetiky, kde aktuálně působí se svou značkou Fenty Beauty.

Ariana Grande – Ari

Již v roce 2015 přišla na trh parfémů první vůně Ariany Grande. Od té doby se její sbírka rozrostla o další přírůstky a podle popularity, kterou si vůně získaly, lze soudit, že pravděpodobně přibudou další.

Shawn Mendes – Shawn Mendes Signature

Zpěvák Shawn Mendes zastupuje ve světě parfémů mužské pokolení se svou unisex vůní. Ta se vyznačuje tóny citrusů, javorového sirupu a pižma. Fanoušci po celém světě ihned zpozorněli a začali se ptát, zda sám zpěvák tento parfém používá.

Kim Kardashian – KKW Body

Parfém od Kim Kardashian West je známý svou jedinečnou lahvičkou inspirovanou postavou Kim. Na první pohled připomíná sošku Věstonické venuše, a tak je i po vypotřebování parfému zajímavým doplňkem do interiéru. Vůně kombinuje svůdné tóny bergamotu, pižma a santalového dřeva.

Billie Eilish – Eilish

Billie představila svůj debutový parfém v roce 2021 a také se realizovala při designování flakonku. Parfém je schován do svůdné siluety hrudníku a krku ženy, a koresponduje tak s hlubokými a smyslnými tóny obsažené vůně.

Parfémy od celebrit mohou být skvělým vánočním dárkem. Pokud jste ale netrpěliví, nalaďte se na vánoční atmosféru s kosmetickým adventním kalendářem, který vám bude dělat radost po celý prosinec.

Veronika Decsy

Copywriter
Copywriterka s přesahem do SEO, která se psaním živí od roku 2017. Dokáže se vcítit do potřeb klienta a tvoří věcné a poutavé texty. Některé z nich můžete najít například na portálu produktvdetailu.cz.

komerční sdělení