Pavel Trávníček pověsil divadelnictví na hřebík. Rozprodává kulisy

13.04.2022

Pochroumané kotníky a unavená záda si herec Pavel Trávníček dojel doléčit do centra malebných Jeseníků.

Léčebné lázně v Dolní Lipové mu poskytly vše, co potřeboval: klid, pohyb na čerstvém vzduchu, rehabilitační péči a dokonalé wellness. Se Zuzanou Bubílkovou na oplátku klientům Schrothových léčebných lázní zpříjemnili večer svým vystoupením.

"V mládí jsem byl aktivní sportovec, hrál jsem fotbal a tenis a kondice mi docela zůstala. Tělo do určité doby fungovalo, ale pak jsem si jednoho dne všiml, že přece jenom potřebuji péči. A trénink na StarDance mě docela dodělal. Tak beru podvodní masáže, parafín, masáže zad a na kotníky elektroléčbu. A hlavně ten čistý vzduch! A my městské myši a kuřáci, jsem úplně vyřízení, protože okysličení organizmu je úplně brutální," usmíval se spokojený Pavel Trávníček, za kterým do lázní dorazily dvě ženy.

Manželka Monika a moderátorka Zuzana Bubílková, kterou si Pavel Trávníček pozval jako hosta do své talk show.

"Na vystoupení se Zuzanou Bubílkovou jsem se moc těšil. Nikdy jsme spolu nepracovali, tak "Schrothovky" zažili naši premiéru. Lidi hlavně zajímá vše kolem pohádky Tři oříšky pro Popelku, jak se natáčelo, baví je historky ze zákulisí. Už je to tolik let a stále je pohádka tak populární, to je úžasné," uvedl pohádkový princ Trávníček a prozradil, že divadelnictví už pověsil na hřebík.

"Můj divadelní čas skončil. Pochopil jsem, že se divadlo po covidu tak rychle nevzpamatuje, rozprodávám kulisy a svoje divadlo jsem zrušil. Říkal jsem si: "Pavlíku, jedeš hrát do Ostravy, naložíš herce, kulisy, odehraješ to, v jedenáct v noci vyjíždíš z Ostravy a ve tři ráno jsi unavený doma. Vykašli se na to." Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale zatlačil jsem slzu a udělal to!"

Během pobytu v Dolní Lipové Pavel Trávníček se Zuzanou Bubílkovu navštívili také výrobnu bylinných mýdel a kosmetiky v Adolfovicích a s manželkou Monikou a synem Maxíkem se vypravili do Faunaparku v Lipové-lázních.

"Papoušci, opičky, tygři... Zvířata mám rád. Nejraději mám koně a dokonce jsem do nedávna jednoho vlastnil. Ale já mám rád i koně pod kapotou. Jsem pyšný na své dva Rolls-Royce. Jsou to veteráni. Lidé znají hlavně toho bílého z roku 1976. Druhé auto mám v Poděbradech. Jeho cena hodně stoupla, když se prokázalo, že v jeho kufru převážel jeden anglický poslanec zavražděnou mrtvolu. To se stalo tak dvacet let zpátky. Takže nejen firemní panenka na přídi, ale i tento příběh mají svoji cenu. Jsou to moji miláčci. Jednou za rok s nimi vyjedu na sraz veteránů a pak je zase leštím v garáži. Měl jsem několik nabídek, aby si auta zahrála ve filmu, ale já bych se o ně bál," vyprávěl Pavel Trávníček během v přestávkách mezi léčebnými procedurami příjemně stráveného týdne ve Schrothových léčebných lázních.

Rozhodl se, že svému tělu bude i nadále věnovat náležitou péči a Dolní Lipové se určitě vrátí.