Prague Spirit Festival inspiruje již po čtrnácté

18.02.2024

Nový rok Draka Prague Spirit Festivalu natolik rozjuchal, že jsme se jej celý rozhodli zasvětit aktivitám kultivování a šíření Tolerance, která je pro mírové a sattvické, tedy zdravě integrované fungování člověka nevyhnutelná.

Prague Spirit Festival 2024 je sedmidenní multižánrová akce, kterou organizuje Martina Procházková s týmem nadšenců. Festival byl založen v roce 2011 v Praze jako první mezinárodní festival kultury seberozvoje - svého druhu, na kterém se potkávají východní tradiční principy s novátorsky západními a to vše v srdci Evropy. Za těch čtrnáct let v Praze přivítali světoznámá jména, shooting stars i skromné a neznámé mistry z oblasti jógy, ajurvédy, osobního rozvoje, hudby a jiných.


Na 14. ročníku s mottem Expandující Tolerance se můžete těšit na Oslavu jarní rovnodennosti, mága a praktického filozofa Radikální Ekologie, Somatické Meditace a Dynamické jógové metody Godfreyho Devereuxe ( UK), celostní muzikoterapeutku Veroniku Boulterovou, tradiční hatha jógovu lekci s indickým lektorem Visakem Raveendranem, seminář prohloubení dýchání Connection s MasterChefem Janem Albrechtem, koncert klasické indické hudby v podání Rabina Chowdhuryho z Bangladéše, Věk oslavující rituály s Andreou Smékalovou, oslavu indického svátku Holi, jógu a fyzioterapii spojující Danu Čechmanovou, Ecstatic Dance s DJ Cesarem Chunkem z Peru, na Trauma se specializujícího anglického terapeuta Kevina Dennisona, koncert ukrajinské zpěvačky Mary Soddy i každodenní ranní otužování a Free Spirit Radio live - rozhovory s inspirujícími lidmi jakými jsou neúnavní aktivisté za práva Tibetu filmař a producent Vít Bělohradský a Kateřina Bělohradská, tatérka Zdeňka Vyhlídková, módní návrhářka Josefína Bakošová, herečka Vlastina Svátková a další.


Festival je přístupný seniorům, dětem, rodilým mluvčím v českém, slovenském, anglickém, německém, ruském, ukrajinském jazyce a pejskům.

Na 14. ročníku můžete podpořit projekt Muzikoterapie pro děti na spektru PAS a Kraj jinotaj - azyl pro zvířata.

V kavárně Little Bali Ve Smečkách 22 budou každý den připravovány čerstvé nápoje a lahodná veganská i vegetariánská strava.

Více informací najdete na www.praguespiritfestival.com.

Zdroj textu a fotografií: TZ Prague Spirit Festival