Pronajměte si v Itálii celý dům a už nebudete chtít do hotelu

08.11.2021

Jaké je to mít luxusní vilu u moře? Nemusíte vyhrát v loterii, abyste to zjistili.

Spousta lidí si nedokáže představit, že by se během roku alespoň jednou nepodívala k moři. Někteří rádi experimentují s exotickými destinacemi, ale zkušenější už vědí, kde mají záruku nejlepší dovolené. Není žádným tajemstvím, že je pro Čechy jednou z nejoblíbenějších destinací Itálie. Proč se táhnout přes půl světa, když máme nedaleko zemi, která je po mnoha stránkách neodolatelná. Ještě než si začnete objednávat hotel, měli byste vědět, že si můžete zajistit výhodný pronájem domu v Itálii.

Je pronájem domu lepší lež hotel?

Jde o nesrovnatelný zážitek. Když si v Itálii pronajmete celý dům, už si nebudete připadat jako turisté, budete si připadat jako ve vlastním. Hotel vás omezuje malým množstvím místa i hotelovým řádem, nemáte zde příliš soukromí, musíte se dělit o vybavení hotelu s ostatními a často musíte čelit hlučným sousedům. Pronájem domu vám dá vše, co vám hotel nenabídne, mnoho místa, klid a soukromí. Jak už asi tušíte, jedná se o nejlepší možnost pro rodiny, skupiny přátel i pro zamilované páry.

Jak si dům v Itálii pronajmout?

Po celém území Itálie je tolik rekreačních domů k pronájmu, že by bylo těžké je spočítat, všechny je najdete na portálu https://cz.italicarentals.com/, kde si je můžete vybírat a rezervovat. Domy si můžete vybírat v přehledně rozdělených kategoriích nebo s pomocí filtru, ve kterém si zadáte potřebná kritéria. Můžete si rezervovat dům ve vaší oblíbené lokalitě nebo naopak poznat nějakou novou. Domy mají mnoho podob a pokud si myslíte, že jsou pro vás cenově nedostupné, měli byste vědět, že v mnoha případech jsou o výhodnější než hotely. Nabízí se vám v různých cenových kategoriích i podobách. Můžete mít malý domek i velkou vilu, dům v tradičním stylu i v moderním stylu, dům u moře nebo ve vnitrozemí, s bazénem nebo třeba se zahradou. U každého domu jsou uvedeny podrobné informace, cena za pronájem a mnoho fotografií. Je krásné prohlížet si rekreační domy v Itálii. Pokochejte se jejich nabídkou a pokud vás nějaký osloví, můžete si ho hned zarezervovat a těšit se na příjemnou rekreaci.