Rammstein vystoupí v Praze. V příštím v roce se vrací na stadiony v rámci evropského turné

19.10.2023

Příští rok Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty. Miliony lidí, které v posledních letech navštívily vyprodané koncerty kapely, mohou potvrdit, že show této kapely jsou jedinečné svou povahou, rozsahem i kvalitou. V roce 2024, právě v době 30. výročí založení kapely Rammstein, budou mít staří i noví fanoušci opět příležitost zažít "gigantickou show" (Rolling Stone) naživo.

Kapela Rammstein vyráží na evropské turné a zavítá i do Prahy. V Letňanech vystoupí 11. května 2024. Vstupenky se začnou prodávat ve středu 18. října v 11 hodin středoevropského času. Informace a odkazy na vstupenky najdete na rammstein.com/tickets. Členové fanklubu Rammstein "LIFAD" budou mít možnost zakoupit vstupenky od pondělí 16. října 11:00 do úterý 17. října 11:00. 

Každý člen klubu LIFAD může prostřednictvím předprodeje LIFAD zakoupit maximálně šest vstupenek na jeden koncert. Vzhledem k tomu, že pro každý koncert je k dispozici pouze omezený počet LIFADových vstupenek, nelze zaručit, že každý člen získá vstupenky prostřednictvím předprodeje.

Abychom zajistili, že si fanoušci budou moci koupit platnou vstupenku, prosíme vás o dodržování následujících pokynů:

  • Veškeré informace o legitimních předprodejních místech pro oficiální předprodej najdete od zahájení prodeje na adrese rammstein.com/tickets.
  • Všichni ostatní prodejci vstupenek, kteří nabízejí vstupenky Rammstein k prodeji, NEJSOU AUTORIZOVANÝMI obchodníky. Vstupenky Rammstein zakoupené u neautorizovaných obchodníků neopravňují ke vstupu.

Všem potenciálním zájemcům o vstupenky doporučujeme, aby si v předstihu vytvořili zákaznický účet v systémech pro prodej vstupenek, aby mohli na začátku předprodeje rychleji dokončit objednávkový proces.

Vstupenky jsou personalizované. To znamená, že každý lístek je vázán na kupujícího, který je výhradně uveden na všech vstupenkách. Tato osoba je držitelem práva na vstup a pouze tato osoba bude vpuštěna na akci. Platí omezení nákupu maximálně 6 vstupenek na zákazníka, včetně LIFAD předprodeje. Jakékoli předávání personalizovaných vstupenek Rammstein je zakázáno. V případě porušení nebude držiteli umožněn vstup. 

Personalizace vstupenek a omezený počet vstupenek se provádí z důvodů férovosti a zamezování sekundárnímu trhu, kdy se vstupenky často nabízejí za navýšené ceny. Tato speciální regulace předprodeje by měla co největšímu počtu fanoušků umožnit nákup vstupenek za spravedlivé ceny.

Prodej vstupenek probíhá pouze online. Vstup mladistvých do 15 let pouze v doprovodu osob starších 18 let. Zákaz vstupu dětí do 6 let.

Zdroj: TZ CNN Prima News