Réžisérka Eva Toulová tváří koupacích sudů

23.11.2023

Už jste se někdy koupali v horkém koupacím sudu? Že ne? Tak to o hodně přicházíte! V těchto moderních pohodlných relaxačních sudech s vířivkou a krbovými kamny si můžete užívat po celý rok. Je to jasná volba, pro ty, kdo si chtějí dopřávat venkovní koupel i v zimě.

Aktuálně společnost Jettube, která zmíněné sudy nabízí, oslovila režisérku Evu Toulovou pro spolupráci.

"Splnil se mi sen! Jako největší milovník vody pod sluncem se můžu cachtat i v zimě. Zažívám euforickou hyperradost. Kdo mě bude hledat, najdete mě v Jettube, odkud už nevylezu – varhánky nevarhánky!" raduje se režisérka, která se stala tváří zmíněné značky.

Sama bere oslovení ke spolupráci jako úžasnou náhodu, protože sama hraje v připravovaném filmu Superžena postavu, která miluje vanu natolik, že v ní jí, spí i pracuje.

"Evču jsem si jako tvář vybrala, protože svou prací pro mě vybočuje z davu, vytváří jak mainstreamové filmy, které zasáhnou nejedno romantické srdce, tak i dokumenty plné odhodlání a vzdoru osudu. Dokonale přebíhá z jednoho typu umění, do druhého a v každém nechává kus sebe. Vážím si jejího úsilí a píle. Proto jsem jí chtěla dopřát i trochu klidu." uvedla majitelka společnosti Jettube, která více prozradila i o koupacích sudech: 

"Koupací sudy Jettube mají přinášet hřejivou úlevu po celém dnu. Proto vylepšujeme jejich provedení a přizpůsobujeme zákazníkům na míru tak, aby byly co nejvíce praktické, funkční a krásné. Aby si každý mohl ke svému domu postavit propracovaný sud s bohatým wellness příslušenstvím, který mu přinese už od pohledu radost. Poskytujeme servis a péči kdykoliv nás zákazníci potřebují. Jezdíme po celém Česku do malých domků, rodinných penzionů i významných hotelů."

Milovníci relaxačních koupelí mají jasno! Koupací sudy jsou novinkou, o které jste možná dosud nevěděli, ale jakmile jeden vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak.

VÍCE INFO NA: www.jettube.cz

Zdroj: TZ Jettube.cz, Eva Toulová

Zpracovala: Andrea Ježková