Rozhovor s finalistkou Miss České republiky Lucií Kubešovou

20.10.2022

Přečtěte si rozhovor s krásnou finalistkou Miss České republiky 2019 Lucií Kubešovou.

Z jaké poslední seberealizace máte radost? Co vaši tvůrčí anebo uměleckou duši příjemně pohladilo?

Mám spoustu zájmů a práce, které musím skloubit dohromady. Jsem paní učitelka v Mateřské škole, modelka, influencerka, organizátorka soutěže Miss, přítelkyně a kamarádka. Tohle vše, se prolne každý den mým životem a mám radost, že vše zvládnu. 

Jaká je vaše vysněná meta a největší ambice? Čeho chcete dosáhnout?

Když jsem v 16ti letech začínala s modelingem, byl pro mě sen stát se součástí souže krásy. To jsem si splnila v roce 2019, kdy jsem se dostala do finále národní soutěže krásy Miss České republiky. Tím jsem si splnila největší sen, který i nadále pokračuje, jelikož jsem se stala součástí organizačního týmu. Tímto děkuji za tuto možnost.

Dnes už jsem svoje priority povznesla, a právě pracuji na nové etapě mého života. S přítelem jsme začali pracovat na rekonstrukci bytu a tak se to stalo našim novým projektem. 

Představte svůj aktuální projekt, na kterém pracujete.

Jak už jsem zmínila, našim novým projektem je zařídit si perfektní bydlení přesně podle našich představ. Je to něco, na čem společně pracujeme s přítelem a odrážíme do celého bytu kus sebe. Nyní je ještě spousta práce před námi, ale věříme, že výsledek bude stát zato.

Jaké služby si mohou u vás naši čtenáři objednat a jak?

Spolupráce přijímám na mém Instagramu luci.kubesova. Ovšem propaguji jen to, co opravdu používám, nebo jestli se daná věc shoduje s mým názorem. Ať už se jedná o kosmetiku, oblečení či charitativní projekt, moc ráda si vždy vyslechnu nabídku a podmínky spolupráce na propagaci. Také spolupracuji se spoustou fotografů, se kterými tvoříme obsah na naše soc. sítě.

Kdo je podle vás celebrita? Jak tento pojem vnímáte? Koho vy osobně považujete za inspirativní celebritu?

Pro mě inspirativní osobnosti jsou světové topmodelky jako např. Gigi Hadid nebo Winnie Harlow. Ovšem jsou pro mě inspirativní, jelikož se věnuji modelingu. Každý má jiné zájmy a najde si inspiraci v někom jiném.

Máte radost ze setkávání se svými fanoušky? Kdy a kde byste se mohli v nejbližší době potkat?

Ano, vždy takové setkání potěší. Moc ráda odpovídám i na zprávy, které mi od nich chodí na Instagram.
Konkrétní akci kde by mě mohli vidět teď nemám, ale určitě na mě můžete narazit v mém rodném Brně či na dalších akcích Miss

Jaký je váš závěrečný vzkaz čtenářům?

Určitě si jděte za svým snem. Pracujte na tom, co vás baví a naplňuje, protože pak je ten život hned hezčí.

Budu se na vás těšit na mých soc. sítích. 

Instagram: luci.kubesova

Autor fotografie: schlafa_gsk

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková