Rozhovor s influencerkou, modelkou a ring girl Táňou Bystroňovou o Clash of the Stars 4

29.03.2023

Jak se influencerce Táně Bystroňové líbilo na galavečeru Clash of the Stars 4? Dozvíte se v rozhovoru.

Jak jste si užila galavečer Clash of the Stars 4?

Večer jsem si užila moc, pro mě jsou akce s Clashem jedna velká oslava s nejlepším výhledem na zapas jako bonus.

Máte přátele v Clash of the Stars?

Samozřejmě, že mám v okruhu přátele, jsem extrovert, co žije pro druhé a přátelské vztahy i dobrý kolektiv je pro mě základ, když se někam těším, hned se mi lépe balí tenisky do tašky. Jsem nekonfliktní člověk a na holky, se kterými ,,budu chodit" obzvláště na ty, které si sama k sobě vyberu na akci.

I když se občas stane, že někdo třeba nechce dávat ceny po poradě tak, jak se má nebo není pozorný a chce jít do ringu jakože na další kolo a ono už bylo k.o. nebo jiný důvod k ukončení. To jsem pak trošku čertík, očekávám profesionalitu i od kamarádek.

Ale v Clash of the Stars jsme celý tým jedna česko-polská rodina, kluci se o mě starají parádně a kolegyňka Eliška je dcera mojí skvělé zubařky, jsem ráda, že nám práce spojila v životě cesty.

Co říkáte na deathmatch?

Deathmatch, tak byla to švanda, ale jako dcera profesionálního zápasníka jsem spíše na klasiku 1:1.

Jak se vám líbil zápas holky s holkama?

Holky proti holkám - fandím jim. Já jsem z rodiny řecko-římských zápasníků a volny styl a bojový sport má u nás tradici, asi tím, že jsem od mala viděla strejdu a tátu se šrámy na obličeji a přelomenými koleny, nebudu se nikdy do téhle akce hrnout. Ale je pravda, že jsem nedávno slíbila profesionální boxerce Ester Konečné, že se na ni dorazím podívat na trénink, ale jen pro svůj pocit, pořád mám na kondici i postavě co zlepšit.

Pozn. redakce: Podívejte se na pozápasové rozhovory z galavečera Clash of the Stars 4 s Kristal Shine, Denisou Ryndovou, Inked Dory a Karin Pedro.

Jak byste shrnula galavečer Clash of the Stars 4?

Na celý galavečer budu dlouho vzpomínat jako na jednu z TOP akcí tohoto roku a fascinuje mě, jak organizace zvedá laťku výš a výš.

Web: www.tanabystronova.cz

Instagram: tana_bystronova

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková