Šílený moderátor rozstříhal Evě Starckové tričko. Musela po Plzni chodit jen v prádle!

16.08.2022

Moderátor talkshow Košilatý fóry rozstříhal tričko na vzpěračské šampionce Evě Starckové. Co na to říkala? Že je sexuální koučka! Cože? A co se ještě stalo v Plzni na ulici? Mrkněte se na to!

O Evě Starckové

Na začátku července se v jižním Lucembursku ve městě Dudelange konala mezinárodní vzpěračská soutěž International Women Weightlifting Grand Prix 2022. České barvy hájila Eva Starcková (klub STP - TJ Start Plzeň). Eva zvítězila v kategorii 59 kg/W35 a v celkovém hodnocení v kategorii Masters obsadila 2 místo. Přečtěte si rozhovor s vítězkou Grand Prix!

Nové tričko dodala firma specializující se na potisk textilu ADAPT print s.r.o.

Natáčení plné střihacích scén bylo k oblečení vzpěračky Evy neúprosné. Rozstřihané tričko skončilo v koši. Nové triko pro šampionku zajistila společnost ADAPT print. Navíc Eva dostala jako bolestné knižní dárek od nakladatelství GoldenDog.