Staňte se globální mediální celebritou aneb WhitePress® působí již ve 36 zemích a ve 30 jazycích

22.08.2023

Expanze na nové trhy

Další velký milník ve WhitePress®! Díky našim věrným zákazníkům a usilovné práci jsme rozšířili naše služby. Globálně působíme již ve 36 zemích a ve 30 jazycích. Navíc, nyní si můžete objednat publikace na dvou nových trzích!

Země Bosna a Hercegovina a Srbsko se nedávno staly součástí naší mezinárodní platformy! V současnosti si můžete objednat obsah vytvořený lokálními copywritery a publikovat články na těchto rychle se rozvíjejících trzích, které patří k regionu Jaderského a Jónského moře.

Od 4. září do 17. září spouštíme Akční týden. Tato speciální nabídka potrvá dva týdny. Využijte akční ceny, které si pro vás připravili vydavatelé z tohoto regionu. 

"Platforma WhitePress® je sofistikovaný marketingový nástroj pro nákup PR článků a budování kvalitních zpětných odkazů. WhitePress používám každý den a doporučuji tento systém všem marketérům. Je přehledný, intuitivní, rychlý a nabízí velmi užitečný přehled SEO metrik ke každému webu v databázi," říká SEO konzultant Jan Vavřička

Přístup k více než 1000 portálům z regionu Jaderského a Jónského moře! Včetně renomovaných mediálních skupin jako Hanza Media, Styria Group, Avaz Roto Press a Adria Media Group.

Dostupné portály v platformě pokrývají různá témata: ekonomika, sport, politika, móda, zdraví, krása a cestování.

Pomocí platformy WhitePress® můžete jednoduše publikovat články v regionu Jaderského a Jónského moře a rychleji rozvíjet vaše podnikání! 

TIP REDAKCE

Přečtěte si zajímavý článek z oblasti e-commerce zaměřený na e-shopy, které jsou nejlépe viditelné na Googlu v Česku: 100 nejviditelnějších webů v kategorii e-commerce. Partnerem je WhitePress®, platforma, která umožňuje publikace na tisících externích webových stránkách.

Zdroj: TZ WhitePress® a SEO konzultant Honza Vavřička