TCL zahajuje sérii online streamů Little Friday Session s frontmanem kapely Mirai

16.02.2021

Společnost TCL na podporu české hudební scény připravila na rok 2021 sérii online koncertů s názvem Little Friday Session.

Během šesti čtvrtečních večerů se představí známí i méně známí interpreti. Akci, která propojí hudbu, fanoušky a technologie, zahájí ve čtvrtek 18. února Mirai Navrátil.

Společnost TCL Electronics, jeden z hlavních hráčů na globálním poli spotřební elektroniky a druhý největší výrobce televizorů na světě, bude ve čtvrtek 18. února živě vysílat koncert Miraie Navrátila. Půjde o první ze šesti hudebních večerů, které se uskuteční v průběhu celého roku. Seriál online streamů nese příznačný název Little Friday Session. Koncerty budou probíhat vždy ve čtvrtek večer, přenos poběží na https://www.facebook.com/TCLczech a ve Full HD na https://www.tcl.com.

"Little Friday Session v sobě spojuje dvě myšlenky. Chceme dát prostor českým hudebníkům a podpořit je. Zároveň zpřístupníme fanouškům kvalitní zvukové a obrazové zážitky. Party, koncerty, pohodovou atmosféru, to vše si tradičně spojujeme s víkendy či pátečními večery. V dnešní době si ale díky technologiím a internetu můžete udělat pátek kterýkoli den v týdnu. Stačí si jen pustit dobrý koncert a o to se postará náš tým TCL," vysvětluje Easton Kim, marketingový manažer pro střední Evropu. "Vážíme si toho, že naše pozvání přijal právě Mirai. Oceňuji jeho práci, protože dělat kvalitní pop je nesmírně složité," dodává.

"Aktuálně kvůli covidové situaci vůbec nehrajeme, takže se moc těším na to, že se s lidmi potkáme aspoň zprostředkovaně přes stream. Zároveň doufám, že to je jeden z prvních náznaků postupného rozvolňování a že se s lidmi začneme zase vídat, tak jak jsme byli zvyklí," říká Mirai Navrátil.

Přenos začne ve 20:00 hodin. Kromě Miraie Navrátila se na pódiu objeví jako host i talentovaný český zpěvák, producent a skladatel Marcel Procházka alias Marcell.

Natáčení se uskuteční v kancelářích digitální agentury X Production. Společnost TCL si prostory vybrala za kulisu pro jejich industriální design. Koncerty se tak ponesou v duchu intimní klubové atmosféry.

"S kytaristou zahrajeme akusticky ve dvou. Prostě písničky zahrajeme tak, jak zněly úplně na začátku, když jsem je psal v pokojíku, než vznikly verze, které lidi znají," doplňuje Mirai Navrátil. Hudební série Little Friday Session bude probíhat po celý rok. Další stream TCL plánuje na duben.

https://www.tcl.com/cz/cs.html

https://www.facebook.com/TCLczech

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1981. Podle výzkumu OMDIA značka TCL zaujímá na základě prodejů za druhé čtvrtletí roku 2020 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Zdroj: PROTEXT