Ticketportal hlásí vyprodáno na MMA galavečer OKTAGON 45!

19.07.2023

Nejkrásnější turnaj roku v sobotu 29. 7. na pražské Štvanici je beznadějně vyprodaný! Fanoušky čeká dechberoucí letní atmosféra a ty největší hvězdy MMA včetně "Terminátora" Vémoly, Ivana Buchingera či "DeeDee" Škvora.

Pro obrovský zájem fanoušků OKTAGON přidal další letní turnaj OKTAGON 45: ŠTVANICE SPECIAL | PÁTEK |, který se uskuteční o den dříve – tedy v pátek 28.7. 2023.

To, co dělá léto létem

Poslední červencovou sobotu 29. 7. se připravte na letní drinky, adrenalinové prostředí, a především na tu nejatraktivnější domácí MMA scénu.

V bitvě šampionů se utká Mate Sanikidze s neporaženou světovou #44 Losenem Keitou o nezpochybnitelného krále pérové váhy. Fanoušky opět dostane do varu "Terminátor" Vémola, který se zde minulý rok za bouřlivých ovací stal šampionem polotěžké váhy.

Velký návrat po zranění a roční pauze zažije bývalý double champIvan Buchinger. A jako vždy nebude chybět ani oblíbený český postojář a vítěz OKTAGONu Underground Daniel Škvor.

To vše za doprovodu té nejlepší audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, abys si diváci odnesli jeden z nejlepších zážitků léta. Turnaj, bez něhož by léto nebylo kompletní. Sobotní OKTAGON 45 – 29. 7. na pražské Štvanici.

V případě špatného počasí, se může změnit čas a místo pořádání. Zakoupené vstupenky nelze vrátit. Ticketportal garantuje pravost vstupenek. Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky. Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Zdroj: Ticketportal.cz

Zpracovala: Andrea Ježková