Tři měsíce po operaci palce a Zuzana Bubílková běhá jak srna

01.04.2023

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková je známá tím, že denně tráví čas nějakou pohybovou aktivitou. Tento návyk přerušila operace palce na noze, moderátorka měla omezená pohyb, což se neblaze podepsalo na její kondici. Byl čas vyrazit do lázní, nejlépe Františkových Lázní.

"Doma jsme ležela, nevešla jsem se do boty a pak ještě několik týdnů nosila ortézu. Moje svaly mi někam zmizely. Tady ve Františkových Lázních mi naordinovali perličkové koupele, chodím hodně plavat do skvělého Aquafora a denně jsem v posilovně. Svaly mám jako hadry, tak se snažím," uvedla Zuzana Bubílková.

Nejvíce si pochvaluje, že ve Spa Resortu Pawlik prochází všechny procedury suchou nohou. Jednotlivé pavilony jsou totiž propojené chodbou. Není ale nad pohyb v přírodě a cesta k "Františkovi" je nutností. 

"Sáhla jsem mu na nožičku, to prý přináší štěstí. Tam, kam sahají dámy, když potřebují otěhotnět, to už nemusím. Já syna mám, žije v USA a čeká už druhé dítě. Budou mít holčičku. Chystám se za ním, snacha mě požádala o pomoc, tak budu hlídat staršího vnoučka a venčit psa."

Zuzana Bubílková se ve Františkových Lázních představila také se svým pořadem. Talk show vedl ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný a hosty pořadu byl nejkrásnější muž planety Dominik Chabr a herec Jan Přeučil. 

"S Dominikem jsme už spolu vystupovali. A mít hosta pana Přeučila, to je svátek. On je v Resortu Pawlik na léčení po operaci kyčle a musím říci, že už chodí mnohem lépe. Frajersky se opírá o hůlku a občas se stane, že ji někde zapomene. Je tedy už skoro zdravý," smála se Zuzana Bubílková.

Zuzana Bubílková ze Spa Resortu Pawlik nikdy neodjede. Její fotografie totiž bude viset mezi ostatními známými osobnostmi, které krásný lázeňský komplex navštívily.

Autor: David Novotný

Zpracovala: Andrea Ježková