Už 29.12. 2023 nás čeká galavečer OKTAGON 51. Vstupenky zakoupíte na Ticketportal.cz

10.12.2023

Patrik Kincl, šampion střední váhy, světová #47 a jeden z nejlepších bojovníků OKTAGONu napříč váhovými kategoriemi přijal výzvu od Vlasta Čepa. Majitel nejnebezpečnějších pěstí v OKTAGONu věří, že přišel jeho čas. Podaří se mu Kincla vlákat do svého chaosu a nastolit novou vládu?

Poslední dva. Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jenž se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský "Prometheus" Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu, a proti němu řecký "Spartan" Michailidis se skalpem Louise Glismanna.

Kdo se stane nejlepším evropským bojovníkem welteru a odnese si slávu a výhru 300 000 EURO?

Dlouholetí rivalové Vémola s "Pirátem" Krištofičem si jdou svůj dávný spor konečně vyřešit do klece. A bude to "Terminátorovo" poslední představení v O2 areně před koncem kariéry.

Těš se i na ostrý souboj oblíbeného Škvora s nejzkušenějším německým zápasníkem všech dob Martinem Zawadou a další známé zápasníky, jako je Ryšavý, "Fidži" Fiala nebo vítěz německé OKTAGON Challenge Shaaban.

Poslední turnaj sezóny, absolutní vrchol v pražské O2 areně a dokonalý vánoční dárek pro vás i vaše blízké, který potěší úplně každého.

Připrav se na jeden z nejlepších zážitků roku 2023!

Vstupenky kupuj  na webu Ticketportal.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek. Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky. Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Zdroj: TZ Ticketportal