Večer plný krásy a celebrit: Finálový galavečer Miss & Mr. LOOK BELLA 2023 láká na exkluzivní přehlídky a VIP hosty

14.06.2023

´´Finálový galavečer již XVII. ročníku prestižní modelingové soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA 2023 představuje nezapomenutelný večer plný módního luxusu a elegance. Tato prestižní událost přináší přehlídky nejlepších módních návrhářů, které rozzáří módní přehlídkovou dráhu.

V rámci finálového večera se diváci mohou těšit na úchvatné přehlídky od TOP fashion designerů, mezi kterými nebudou chybět jména jako Yvona Leitner, Petr Kalouda, Luděk Hanák, Olga Rusakova, Nela Slováková, a SŠDAM, spolu s dalšími talentovanými tvůrci módy. Jejich kolekce představí finalisté Miss & Mr. LOOK BELLA 2023, kteří jsou tvořeni 12 dívkami a 6 muži, kteří se dostali do samotného finále této prestižní soutěže.

Patronkou celé soutěže je uznávaná topmodelka Veronika Krajplová

Topmodelka Veronika Krajplová přináší v rámci finále Miss a Mr. LOOK BELLA 2023 svou nezaměnitelnou eleganci a módní know-how. Její přítomnost dodává finálovému galavečeru zvláštní lesk a význam.

Samotným moderátorem celého večera bude Sandra Pospíšilová / Parmová, která s grácií a šarmem provede diváky celým programem. Nejenže bude informovat o nejnovějších módních trendech, ale také představí jednotlivé designéry a oceněné osobnosti, které se zúčastní tohoto prestižního galavečera.

Finálový galavečer Miss & Mr. LOOK BELLA 2023 přitáhne také řadu VIP osobností, které si přijdou užít jedinečný módní zážitek a podpořit finalisty v jejich snaze stát se tvářemi budoucnosti.

Věříme, že tento večer nabídne nezapomenutelný zážitek plný krásy, elegance a módní inspirace. Bohatý program spojený s fashion show nejlepších designerů, které tvoří kolekce finalistů Miss & Mr. LOOK BELLA 2023, zajisté nemůže nikoho zklamat. Napětí a očekávání dosáhne vrcholu při vyhlášení vítězů této prestižní soutěže, kteří budou mít tu čest stát se ambasadory módy a krásy pro rok 2023.

Kdy? 16. června 2023, od 20:00, ve venkovních prostorách Moravské galerie Brno
Kde? Brno, Husova 712/ 14a – pod světelným interaktivním mrakem

Zdroj: TZ Prestige Models

Zpracovala: Andrea Ježková