Veronika Zajícová: Oblíbená influencerka, úspěšná MMA bojovnice i milovnice zvířat

25.01.2024

Veronika Zajícová, neohrožená bojovnice a inspirativní influencerka, nedávno zamířila do malebného Thajska, kde rozvinula nejen své bojové dovednosti, ale také otevřela svou mysl novým zážitkům.  Přečtěte si více o Veronice Zajícové a nechte se také inspirovat.

Kdo je Veronika Zajícová?

Veronika Zajícová, přezdívaná ,,Babe", není pouze obyčejné jméno v bojovém světě, ale i jméno spojené s odvahou, vášní a výraznou osobností. Narodila se 26. listopadu 2003 v Opavě a od mládí projevovala neobyčejný zájem o bojová umění. Začínala s bojovým sportem aikido, ale to nenaplňovalo její touhu po kontaktním sportu, proto začala v roce 2017 sbírat své první zkušenosti ze světa boxu.

Vážný úraz a prokázání obrovské sebereflexe

V roce 2021 potkalo Veroniku neštěstí. V plné rychlosti ji na přechodu pro chodce smetlo auto a následky nehody byly vážné – prasklá lebka, krvácení do mozku, prasklý obratel a komplikovaná zlomenina. I když by si kdekdo řekl, že by to mohlo znamenat konec její kariéry, Veronika to nevzdala a ihned po propuštění z nemocnice v Krnově začala s intenzivními tréninky, aby se mohla co nejdříve vrátit ke své sportovní vášni. Je vidět, že má Veronika tuhý kořínek a obrovskou dávku sebereflexe.

Jaké úspěchy má dosud Veronika Zajícová za sebou?

Veronika má na svém kontě spoustu úspěchů, které ji stále více přibližují k jejímu snu získat pás UFC. 

V roce 2022 se stala světovou šampionkou v B11 elite Striking MMA v Tbilisi, další rok na to slavila svou výhru na mistrovství České republiky v K1 a NO-GI a zvítězila také na mistrovství NO-GI v Izraeli. Z mistrovství Evropy v boxu dosáhla třetího místa, což je další z jejích obrovských úspěchů.

Veronika se stala nejen výraznou postavou české MMA scény, ale i na světovém poli. V nedávné účasti na mistrovství světa organizace GAMMA v Thajsku ukázala svou odhodlanost a bojovného ducha. Ačkoli skončila na 5. místě, získala respekt a obdiv za svůj bojový projev a odvahu čelit světovým soupeřkám.

Jaké životní hodnoty má Veronika?

Veronika Zajícová není jen krásnou tváří v kleci, ale také ženou s pevnými životními hodnotami. Její odhodlání, disciplína a respekt k soupeřkám ji staví do role vzoru pro mladé bojovnice. Mimo klec se Veronika angažuje v charitativních aktivitách

Přečtěte si také: Veronika Zajícová rozdává naději i inspiraci lidem s postižením a pomáhá jim úspěšně se začlenit do pracovního procesu.

Čím se zabývá Veronika Zajícová dnes?

Momentálně je Veronika zaneprázdněna tréninky MMA, boxu a kickboxu, které vede v Krnově a Ostravě a o které je obrovský zájem.

Veronika není pouze bojovnice MMA, ale také inspirativní influencerka, která sdílí své dobrodružství a životní příběh se svými fanoušky. Její online přítomnost není pouze o úspěších v kleci, ale také o sdílení zážitků, ať už z cest, tréninků nebo osobního života.

Veronika jako oblíbená influencerka

Své fanoušky si nezískala pouze v ringu, ale i na sociálních sítích, kde sdílí svůj každodenní život, tréninky a osobní výzvy. Její autenticita a otevřenost ji přivedly k tomu, že se stala oblíbenou influencerkou. Lidé ji sledují nejen kvůli jejím sportovním úspěchům, ale také kvůli inspiraci, kterou přináší svým slovem a příběhem.

Mohlo by vás zajímat: Celebrity marketing a význam influencerů v online propagaci.

Návštěva Thajska a mistrovství světa v GAMMA

Veronika Zajícová nedávno otevřela novou kapitolu ve své kariéře, když se vydala do exotického Thajska. Tato cesta nebyla pouze o tréninku a sportovních výzvách, ale také o objevování thajské kultury a krás tropického ráje. Zkoumala mnohostrannost Thajska nejen v bojovém areálu, ale i na ulicích Bangkoku, na safari, a dokonce i v záchranné stanici pro slony na ostrově Phuket.

Veronika Zajícová není jen bojovnicí v kleci, ale i ženou, která reprezentuje sílu, odvahu a vnitřní krásu. Její příběh nás učí, že není třeba se omezovat jen na jedno odvětví života, a že odvaha a sebevědomí jsou klíčovými ingrediencemi pro úspěch ve všem, co podnikáme.

Více o Veronice Zajícové najdete na www.veronikazajicova.com.

IG: https://www.instagram.com/zajicovafighter/?hl=cs 

Komerční sdělení