Vítěz Survivora vzal poprvé do kina svou krásnou přítelkyni, a to rovnou na slavností premiéru v IMAX

27.09.2023

Budoucnost plnou zabíjejících strojů poháněných umělou inteligencí, boj o přežití a válku mezi stroji a lidmi. To vše a ještě mnohem víc zažili VIP hosté na slavnostní premiéře nového filmu Stvořitel v pražském Cinema City IMAX. Nahlédnutí do nedalekého budoucna si nenechal ujít Robert Jáškow, Lejla Abbasová, Marek Němec, Roman Šebrle, Jan Tuna a další.

Kritiky oceňované sci-fi právě dorazilo do kin. Není tak překvapením, že právě na tento film dorazilo spoustu českých celebrit se svými potomky. Svým synem se na premiéře pochlubila moderátorka Lejla Abbasová. Stejně tak se synem před fotoaparáty zapózovala Štěpánka Duchková. Moderátor Vlasta Korec se po červeném koberci prošel se svou krásnou dcerou a mladého nadějného fotbalistu doprovodil Roman Šebrle coby jeho otec.

Nejen náctileté přilákal nový velkofilm do kina. Na slavnostní premiéru dorazila, ač sama, i herečka Iva Pazderková. Stejně tak moderátor Jan Tuna nebo rapper Jonáš Červninka, známý pod pseudonymem Lipo, který se během letních prázdnin oženil. Poprvé se ve společnosti se svou krásnou partnerkou ukázal Tomáš Weimann, vítěz soutěže Survivor. 

"Poprvé v kině s Tomášem. Láska moje šťastná. MILUJI!", svěřila se na svých sociálních sítích.

Svou krásnou ženou se pochlubil i herec Marek Němec, kteří přišli ruku v ruce v pestrých outfitech.. Do společnosti po dlouhé době zavítal i influencer Martin Carev, který se širší veřejnosti dostal do povědomí účasti v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Podobní jako vejce vejci přišel také bývalý přítel Veroniky Kopřivové Miroslav Dubovický se svým dvojčetem.

Stvořitel je jedním z nejočekávanějších sci-fi tohoto roku. Hlavním tématem filmu je v dnešní době velmi uznávaná, ale i obávaná umělá inteligence. Ta ve filmu shodí atomovou bombu na Los Angeles a spustí tak válku lidí a strojů. Bývalý agent speciálních jednotek (John David Washington), je pověřen, aby našel záhadnou zbraň, která dokáže celou válku ukončit. Jedná o snímek, který nevznikl na základně knižní či jiné předlohy. 

Diváci se tak mohou těšit na zcela originální a neokoukaný příběh. Režisérem snímku je Gareth Edwards, který v roce 2016 přivedl na plátna kin úspěšný snímek Rogue One: Star Wars Story. Mimo toto všechno film láká diváky i zajímavým obsazením: Gemma Chan, John David Washington, Allison Janney, Ralph Ineson, Madeleine Yuna Voyles, Ken Watanabe, Marc Menchaca, Sturgill Simpson, Amer Chadha-Patel a další.

Cinema City uvádí film Stvořitel v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play. 

Zdroj: TZ Cinema City

Zpracovala: Andrea Ježková