Vítězka castingu Hledá se Playmate Deni G zpovídá sportovce z bojové scény ve vlastní Talk show

05.12.2022

Přečtěte si rozhovor s kráskou Denisou Gudelj, která zvítězila v castingu Hledá se Playmate a nyní moderuje vlastní Talk show ve spolupráci s FTV Prima Denisa za kormidlem.

Z jaké poslední události máte radost?

Z vítězství castingu Hledá se Playmate od Playboye a následná příležitost mít vlastní Talk show s názvem Denisa za kormidlem ve spolupráci s FTV Prima a Playboyem, ve které zpovídám sportovce z bojové scény.

Jak náročné bylo dostat se až k tomuto bodu a co pro vás tento zážitek znamená?

Náročné to bylo zejména po stránce vůbec sebrat odvahu se do něčeho takového pustit a následně se toho co nejlépe chopit, dát do toho to nejlepší ze sebe a vyjít vstříc novým zážitkům a zkušenostem, které mnohdy znamenají i opuštění komfortní zóny. Je to pro mě tedy šance seberealizace v tom, co mě baví a to je pro mě v životě velmi důležité.

Jak vás tato zkušenost obohatila? Přinesla vám něco zajímavého do budoucna?

Věřím, že každá nová příležitost a zkušenost následně přináší zase další a další. Jen se člověk nesmí vzdát. Nejvíc mě na tom baví právě to, že nikdy nevím, co vše to přinese a kam mě to v životě navede a třeba i zavede.

Komu chcete poděkovat za podporu? Kdo vás sponzoruje?

Největší hnací motor je pro mě partner a rodina, která mě pohání kupředu jsou mou podporou. 

Jsem vděčná, že jsem v českých vodách bojových sportů taktéž za ta léta takovým "členem rodiny" a v tomto směru dostávám plno příležitostí a prostoru nejen jako ring girl, ale i jako moderátorka. Velký dík patří již zmiňovanému Playboyi & FTV Prima, Matouši Rajmontovi, se kterým pro Vás pravidelně přinášíme K.O. magazín, také klubu Goldfingers, díky kterému jsem taktéž tváří mnoha galavečerů s bojovými sporty a v neposlední řadě dlouhodobým spolupracovníkům BeYourself.cz a RastaKoala.com. DĚKUJI!

Jaký máte vzkaz pro ostatní, kteří vás chtějí následovat? Jak na to? Jak začít?

Já jsem nikdy nešla přes mrtvoly, naopak, věděla jsem, že to bude chtít čas a úsilí. Nevzdávat se a nenásilně následovat své sny. Přijímat s pokorou a vděčností příležitosti a ono to už jde tak nějak samo. To je asi můj recept. Vesmír prostě nějak vycítí, kde je Tvé místo. A taky důležité - nevzdávat to po prvním nezdaru, jsou to jen zkoušky, které nás posouvají dál.

Není důležité zvítězit ale zúčastnit se. Souhlasíte s tímto rčením?

Teď mě napadá, že cíl je cesta. A s tím souhlasím. Nemusíme vše, do čeho se pustíme, vyhrát. I tak získáme zkušenosti. A myslím si, že co tak má být, tak dřív nebo později bude a co nemá, zkrátka nebude.

Plánujete v blízké době podobnou akci? Kam společně pozveme čtenáře?

Ráda bych pozvala čtenáře především ke sledování Talk show Denisa za kormidlem, která pravidelně vychází na cnn.iprima.cz, nebo se můžeme v budoucnu vidět třeba na nějakém galavečeru s bojovými sporty, letos jich bylo a ještě do konce roku bude požehnaně.

Chcete něco dodat na závěr?

Jen ať se Vám všem v téhle nelehké době daří co nejlépe a zdravíčko slouží.

Talk show: Denisa za kormidlem

Instagram: denisagudelj

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková