SOUTĚŽ: Vyhrajte rychlou a zběsilou jízdu na závodní dráze a pobyt pro dva v Londýně

28.04.2023

Oslavte s námi jubilejní desátý díl oblíbené akční série Rychle a zběsile. Cinema City si pro vás připravilo exkluzivní soutěž o dvě letenky do Londýna, dvě noci v luxusním hotelu s wellness, a to nejdůležitější, akční řidičský zážitek na závodní dráze Hemel Hempstead. Zkuste své štěstí a zahrajte si o víkend pro dva v Anglii, který je celý inspirovaný slavnou závodní filmovou sérií.

První díl Rychle a zběsile byl uveden již v roce 2001

První díl franšízy Rychle a zběsile byl uveden do kin v roce 2001. V hlavních rolích se představil Vin Diesel coby Dominic Toretto, zakladatel skupiny pouličních závodníků a Paul Walker, který ztvárnil mladého policistu Briana O'Conera. Jak už tomu bývá, z rivalů se stali přátelé na život a na smrt. Napříč prvními díly se setkáváme především s tématem nelegálních pouličních závodů

První trilogii ukončil díl z roku 2006 s názvem Rychle a zběsile: Tokijská jízda. Následně se série s dalším dílem Rychlí a zběsilí (2009) přeorientovala spíše na témata loupeží a špionáže a pořádné akce. Dnes již předposlední díl série s názvem Rychle a zběsile 9 byl uveden do kin v roce 2021.

Vyhrajte luxusní zážitek

Pro všechny fanoušky, kteří se už nemůžou nového Rychle a zběsile dočkat, si Cinema City připravilo skvělou soutěž. Každý, kdo si koupí a registruje jakoukoliv vstupenku na tento film do 24. května 2023 na stránce www.rychleazbesile.cinemacity.cz se tak zapojí do soutěže o "závodní pobyt" pro dvě osoby v Anglii. Výhra obsahuje dvě letenky do Londýna, ubytování v luxusním hotelu s wellness pro dva a nezapomenutelný zmíněný řidičský zážitek pro opravdové fajnšmekry.

Předprodej vstupenek byl již zahájen, teď není nic snazšího než zkusit své štěstí.

Vstupenky do IMAX, 4DX i ostatních formátů a více informací najdete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Zdroj: TZ Cinema City

Zpracovala: Andrea Ježková