Vyjádření fighterky Veroniky Zajícové k nadcházejícímu zápasu s Michaelou Dostálovou na Clash of the Stars 6: Proč bude bojovat pouze pod pravidly Underground?

10.10.2023

Už 28. října se uskuteční galavečer Clash of the Stars 6 v pražském O2 Universum, kde se utkají MMA bojovnice Veronika Zajícová a Michaela Dostálová, která jako první žena získala černý pás v brazilském jiu-jitsu.

Proč nejde Veronika Zajícová s Michaelou Dostálovou do zápasu v MMA, ale pouze pod pravidly Underground? 

,,Dostala jsem tuto nabídku teď, tři týdny před zápasem a takto jsem ji přijala. Zápas jsem nepřijala bezmyšlenkovitě a zvažovala jsem, jestli do toho vůbec jít. Tři týdny přípravy, když Míša měla několik měsíců, je celkem riskantní. Nakonec jsem ale vyhodnotila, že do toho jdu. Hlavně mě tedy organizátoři informovali, že Míša tvrdí, že je to asi její poslední zápas. Míša se teď nechala slyšet, že by se mnou šla ráda do MMA. Do budoucna to vůbec nevylučuji. Když to budu vědět s dostatečným předstihem. Vzhledem k tomu, že Míša má nějaké černé pásky v BJJ a v Jiu Jitsu, tak bych se určitě připravovala hodně právě na techniky z těchto disciplín."

Hodně z jejich "úspěchů" jsou asi vymyšlené, ale jako soupeřku ji nechci podcenit a řádně bych se připravila. Nemám vymlácený mozek a nejsem jako ona, která tvrdí, že jezdí na závody nepřipravená a netrénuje na ně. Já to tak neumím a ani nechci. Na to se mám příliš ráda.

Veronika Zajícová