Znáte nejčastější mýty o spodním prádle?

03.06.2021

Spodní prádlo nosí každý z nás, jeho výběr ale značně podceňujeme. A to i přesto, že je v nejtěsnějším kontaktu s naší pokožkou. Znáte nejčastější mýty, které o něm kolují?

Mýtus číslo jedna: Trenky jsou jen pro chlapy

Ještě poměrně nedávno to byla skutečně pravda, dneska je ale všechno jinak. Trenky jsou maximálně pohodlné, proč by je tedy nemohly nosit i ženy? Třeba na spaní?

  • Ve srovnání se sexy nočními košilkami neškrtí a jsou vyrobeny z příjemných materiálů.
  • Přizpůsobí se každé postavě.
  • Oproti klasickému pyžamu jdou s dobou a mají styl.
  • Na trhu je široká nabídka trenek pro dámy, které skvěle padnou a klidně je můžete sladit s pánskými trenkami.

Mýtus číslo dva: Krajkové spodní prádlo je nepohodlné

Mnozí z nás se domnívají, že krajkové spodní prádlo škrábe, zařezává se a je celkově nepohodlné. Ano, může to být pravda, ale jen v případě, že jste sáhli po prvním kousku a vůbec jste se nezajímali o střih a materiál.

Toužíte po krajkovém prádle, ale nepohodlí se bojíte? Máme pro vás tip. Sáhněte po jemné bavlněné, nebo dokonce hedvábné variantě, dobře zvolte velikost a typ prádla, a hlavně na něm nešetřete. Kvalita něco stojí, odměnou vám ale bude krásné prádlo, které bude radost nosit.

Víte, že co se krajek týče, kolují i další mýty? Třeba že je krajka vidět pod oblečením, nebo že ji mohou nosit jen babičky.

Mýtus číslo tři: Push-up podprsenky mohou nosit jen ženy s malými prsy

Jeden z největších omylů na poli spodního prádla. Kostice spolu s malou vycpávkou krásně pozvednou každé poprsí, navíc vylepší i jeho tvar.

Pokud patříte mezi ty obdařenější ženy s větším poprsím, volte push-upky z kvalitních materiálů, se širokými ramínky a dostatečně hlubokými košíčky.

Mýtus číslo čtyři: Tmavé spodní prádlo je zdraví škodlivé

Budeme se opakovat, ale i v tomto případě záleží na kvalitě. V EU by se závadné spodní prádlo s obsahem nebezpečných ftalátů a azobarviv vůbec nemělo prodávat, spoléhat se na to ale nedá.

Náš tip: Tmavé kalhotky, podprsenky i tílka raději nakupujte v ověřených obchodech, na tržnici pro ně rozhodně nechoďte. Investice sice bude o něco vyšší, na druhou stranu vám prádlo déle vydrží a bude působit luxusně.

Mýtus číslo pět: Kalhotky s vysokým pasem ženám nesluší

Jak jste na to přišli? Vysoký pas u kalhotek působí elegantně a sexy, když dobře zvolíte styl a materiál, tak navíc zakryje i nějakou tu nedokonalost.

Náš tip: Líbí se vám spodní kalhotky s vysokým pasem? Pak dejte před bavlnou přednost černé krajce, která jde s dobou. 

TZ TRENÝRKÁRNA