Filip Grznár se těší na zápas s Alešem Bejrem. Bude rvačka!

06.07.2022

Kulturista a zápasník Filip Grznár byl bezprostředně po vítězném zápase na turnaji Clash of the Stars 2 zákeřně napaden Alešem Bejrem. Jaký má Grznár názor na Bejra? Co se bude dít dál? Přečtěte si rozhovor s Filipem Grznárem!

Filipe, jaký máte názor na Aleše Bejra?

Moc se těším, až se potkáme. Bude rvačka! Už dlouho se mi vyhýbá, ale neskutečně natahované období jeho hry na schovávanou skončilo. Konečně. 

Jak bude rvačka s Bejrem probíhat?

Původně chtěl Bejr zápas v thajském boxu a já byl velkorysej, že bych to s nim dal, ale teď ani náhodou. Tři roky se schovává, tři roky ten zápas chci a když už se konečně máme potkat v kleci, tak předvede útok kolenem zezadu, když to nečekám? Po mým vyhraným zápase vběhne do klece a chce mě vypnout kolenem? Tak to ne! Žádný thajský box nebude. S tímhle člověkem si brát servítky nebudu. Bude řežba!

Trenér Jan Piontek věří ve vítězství Filipa Grznára

MMA bijec Filip Grznár má za sebou vítězné zápasy v turnajích I AM FIGHTER a Clash of the Stars, kde 25. června 2022 porazil Adama Josefa (TKO). Zeptali jsme se trenéra Jana Piontka, v jaké formě je Filip Grznár. Přečtěte si rozhovor s trenérem!

Filipe, co si myslíte o MMA zápasech pořádaných organizací Clash of the Stars?

Určitě je to show, kterou chtějí lidi vidět. 

Chcete vědět více? 

Honza Vavřička