Již tuto sobotu se v Praze odehraje galavečer Oktagon 43. Přijdou znovu fandit známé celebrity jako v Liberci?

16.05.2023

Již tuto sobotu se v Praze uskuteční Oktagon 43, který slibuje napínavou atmosféru a účast mnoha známých celebrit. Již na galavečeru v Liberci jste mohli potkat mnoho osobností, které přišli podpořit své oblíbené fightery.

Přijdou celebrity znovu fandit svým oblíbencům?

Na prestižním galavečeru, který proběhl nedávno v Liberci, se mezi diváky objevila řada známých osobností. Mezi nimi nechyběla zpěvačka Lucie Vondráčková, Makhmud Muradov, talentovaný UFC zápasník, který se pyšní svými úspěchy v Oktagonu. Fandit přišel i zpěvák Jakub Děkan.

Na galavečeru se ukázal také Attila Végh, bývalý šampion Oktagonu v těžké váze či kontroverzní podnikatel Ivo Rittig. Mezi hosty se objevili i účastníci posledního ročníku populární televizní reality show Survivor, Josef Kůrka, který s sebou vzal i svou krásnou těhotnou přítelkyni Angie a Matěj Quitt. Je jisté, že přítomnost těchto celebrit přispěla k nezapomenutelné atmosféře celého večera.

Pozn. redakce: Podívejte se na rozhovor s Angie Mangombe. Co Angie plánuje hned po porodu? A koho vyzvala na souboj?

Nejočekávanější zápas Oktagonu 43? Rozhodně Vémla s Kinclem!

Vémola a Kincl jsou dalšími osobnostmi, které budou mít na galavečeru významnou roli. Jejich dlouho očekávaný zápas vyvrcholí právě v tento sobotní večer a fanoušci jsou plní napětí a očekávání. Vémola a Kincl se připravují na tento klíčový moment dlouho a jejich souboj slibuje nekompromisní akci a vášnivý zápas. Oba bojovníci mají bohaté zkušenosti a budou mít možnost svou rivalitu vyřešit právě na tomto galavečeru.

Pozn. redakce: Cesta Vémoly a Kincla k dlouho očekávanému zápasu vyvrcholí již tuto sobotu.

Střetnutí mezi Vémolou a Kinclem slibuje mnoho emocí, nejen mezi fanoušky, ale i mezi samotnými bojovníky. Jejich dlouhá cesta k tomuto souboji ukazuje příběh pravého rivalství, respektu a touhy po vítězství. Oba bojovníci jsou připraveni dát do zápasu všechno a poprat se o zaslouženou výhru.

Galavečer Oktagon 43 se tedy stává nejen místem setkání celebrit, ale i arénou pro vášnivé zápasy a napínavé souboje. Fanoušci bojových sportů mohou očekávat večer plný adrenalinu, vzrušení a nekompromisních soubojů. Oktagon 43 se stává událostí, kterou si nemůžete nechat ujít.

Andrea Ježková